تبلیغات

تبلیغات آینده

شما میتوانید 24 ساعته محصول خود را به بیش از یک میلیون کاربر نشان دهید و یا برند خود را با تولید محتوا مناسب بین عموم مردم جا بیاندازید.
تیم تبلیغاتی آینده با استفاده از تیمی مجرب و مسلط به انواع ترفند های تبلیغاتی و نشانه گیری مخاطب مورد نظر ،نیازتان را به تبلیغات به طور کامل تامین می نماید


گروه تبلیغات آینده آمادگی اجرای انواع تبلیغات گسترده اینستاگرامی را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید از طریق تماس با تلفن 32211431-026 و 32216552-026 با ما در تماس باشید.تبلیغات در اینستاگرام یا تبلیغات اینستاگرامی

اساس این تبلیغات بر دو مدل  بازدیدی و 24 ساعته صورت می‌گیرد. تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در انواع ویو   ( بازدید)، ایمپرشن  (تاثیر گذاری) و ریچ (کل قابل دسترس) می‌باشد.

در مدل تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام تبلیغ شما در پیج‌های محبوب و پربیننده تا رسیدن به تعداد بازدید موردنظر سفارش دهنده تبلیغ نمایش داده می‌شود ، تبلیغات بازدیدی اینستاگرام می‌تواند در دو بخش پست یا استوری اینستاگرام نمایش داده شود. در مدل زمان دار فارغ از میزان بازدید تبلیغ شما به صورت زمان دار و به صورت تبلیغات 24 ساعته اینستاگرام در پیج‌های منتخب و پربیننده به صورت ۲۴ ساعته نمایش داده می‌شود. .

شما برای کسب و کار خود احتیاج به گرافیست ، عکاس یا مشاور تبلیغاتی ندارید
شما به آینده احتیاج دارید